שאלות ותשובות


ריכזנו עבורכם את כל השאלות והתשובות האפשריות. אם יש שאלה נוספת שלא נתנו עליה מענה, נשמח לשמוע מכם מה היא במייל ונפרסם אותה באתר ביחד עם התשובה המלאה

הדרכה בכתיבה אקדמית משמעותה פגישות אישיים עם מדריך כתיבה שיושב עם הלקוח וצולל ביחד איתו לעומק הסמינריון. במהלך ההדרכה אנחנו מתחילים בבניית שאלת המחקר, מבנה ראשונה לסמינריון, חלוקת עבודה ועוד. בהמשך המדריך עובר עם הסטודנט על הטקסטים הכתובים, על בעיות שאיתם מתמודד הסטודנט לדוגמא, איך מתמודדים עם מאמר באנגלית. 
בהחלט כן. אנחנו יודעית שמציאת מאמרים אקדמים הם אחת הבעיות הראשונות שאיתם נאלצים להתמודד סטודנטים. אנחנו גם יודעים שהקושי באיתור מאמרים הוא רק סימפטום להתמודדות כושלת ועמוקה יותר עם נושא הסמינריון. כי אם אתה מבין עמה הנושא שלך, אם אתה יודע להשתמש במאגרי מידע, אם לימדו אותך כיצד למיין מאמרים ומידע, אתה לא תצטרך עזרה באיתור מאמרים.
אז כן, אם עדיין יש צורך באיתור מאמרים, המידענים שלנו כאן לרשותך, ההמלצה שלנו היא לקבוע שיעור הדרכה אחד, לעשות סדר ולהתחיל משם. אם עדיין יהיה צורך בסיוע באיתור מאמרים, אנחנו כאן לרשותכם.
כן בהחלט. לפעמים אחרי השקעה של שעות רבות, בפגישה אחת עם המרצה מקבלים הערות שמשאירות אותנו מובסים, מותשים ובעיקר לא מבינים מה יש לעשות מכאן ומה עשינו לא נכון. נגב אקדמיק מעמידה בפניך שתי אפשרויות, האחת היא להיפגש עם מדריך כתיבה ולעבור ביחד על הערות המרצה ולקבל הנחייה מדויקת להתמודדות עם הערות המרצה. האפשרות השנייה היא לשלוח אלינו את ההערות ולתת לכותבים שלנו להתמודד עם תיקון ההערות עבורך.
המחירים משתנים בהתאם לשרות אותן מבקשים. ניתן דוגמא, שיעור פרטי עם מדריך כתיבה עולה 220 ש"ח, קנייה של בנק שעות בדרכה מוזילה את המחיר. לכן, אם רוצים לקבל מחיר מדויק על כתיבת סקירת ספרות, ניתוח שאלונים, כתיבת צבוא, עריכה, הגהה או כל דבר אחר ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר, או בטלפון 077-4024065. אם אתם ממש רוצים לדבר איתנו בלילה, בשבת, בערב חג, ניתן להתקשר עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע לטלפון 03-6555754
כלקוח של נגב אקדמיק אתה מוגן לחלוטין. הפרטים היחידים שאנחנו שומרים במאגר הלקוחות שלנו הם שם, כתובת מייל ומספר טלפון שאתה נותן לנו. מאגר הלקוחות של נגב אקדמיק מוגן משפטית ולאף אחד אין זכות, או גישה לנתונים. אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך ואת הרצון שלך לשמור על סודיות. הפרטים שלך לא מועברים או יועברו לצד שלישי בשום מקרה.
זה נכון במאת האחוזים ואנו גאים על כך! בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה שהולכת וגוברת של חבר'ה צעירים שסיימו את התואר שלהם לפני דקה וחצי והנה פתאום הם מומחים, ידענים, אלופי הכתיבה האקדמית. הם תמיד יהיו זולים יותר, לא תמיד זה מצליח.

אנחנו מקבלים אלינו את כל אותם סטודנטים שהתחילו תהליך עם אדם שהיה לא יותר ממספר טלפון ואתר אינטרנט שפשוט נעלם באמצע.
אז כן, אנחנו יקרים מעט יותר מהשוק הממוצע כי אנחנו מתחייבים לאיכות, למקצועיות, לליווי מלא ובעיקר להיות שם בשבילכם גם אחרי שהשרות מסתיים.
איך מישהו אמר למישהו פעם: "זול זה יקר"
קודם כל, תודה אנחנו שמחים שבחרת לעבוד איתנו. תיקונים הם חלק בלתי נפרד מהעבודה שלנו ואנו ערוכים לכך. לאורך כל תהליך הכתיבה הלקוח מקבל תיקונים על פי הצורך תוך כדי העברת המידע המדויק למנהל האישי שלו. לאחר שסיימנו את כל ההתקשרות בינינו, אנחנו עדיין איתך ומגיע לך עוד שני סבבים של תיקונים.

המטרה שלנו היא שכסטודנט תרגיש נוח ושלם עם המוצר המוגמר שאתה מגיש, התואר שלך חשוב לנו כמו שהוא חשוב לך.